İnternetten para kazanma: sigara sarma makinası ile tütün sarıp para kazanın

6 Mart 2016 | 2 Yorum | erol

Merhaba, sigaraya gelen fiyatlar malüm.. 1 paket sigara ortalama 8 lira. Günde 2 paket içen birisi olarak, 16*30=480 TL aylık sadece sigara masrafım var. Tütün içmeyi sevmiyorum, alışamadım bir türlü. Fakat internette biraz araştırırken tütün sarıp para kazanan bir çok insan gördüm.

Peki ya nasıl kazanıyor bu insanlar?

Öncelikle bazı tütün satan tütüncü dükkanları, tütün dolumlarına yetişemedikleri için evde bu işi yapacak insanlar arıyorlar. Araştırmama göre, 1 karton boş filtre (200 adet) ve tütün veriyor bu insanlara, 1 kartonun dolumu için 5 TL ödüyorlar.. Günde 4 karton dolduran birisi 20 TL kazanmış oluyor. 20*30=600 TL yapar. Güzel bir para.

Kendi tütün dükkanınızı açıp kendinize sarıp sizde satabilirsiniz. 1 Paket (20 dal) sarılmış şeklinde ortalama 2,5 TL ile 3 Liraya satıyorlar. Tütün kalitesine göre değişmektedir.

Günde en az 3 Liradan, 50 tane sattığımızı varsayalım.

Günlük: 3*50=150 TL

Aylık: 150*30=4,500 TL

Gayet güzel bir para.

Şimdi gelelim asıl meseleye..

Boş filtreye tütün sarmak çok kolay değil. İnternette araştırmama göre, bu işi sigara sarma makinası ile yapanlar var. Elektrikli olmayan çek-bırak! olan makinalar ile bu iş olmuyor. Çok fazla şikayet var.

Elektrikli tütün sarma makinaları mevcut.

Tam Otomatik Sigara Sarma Makinası-500x500Bu yan tarafta görünen profosyonel tam otomatik sigara sarma makinası bu iş çok ideal. İnternette gördüğüm kadarı ile yorumlar cezbedici. Bunun dışında ki, elektrikli sigara sarma makinaları yaylı sistem olduğu için, sigarayı doldururken boşluklar bırakabiliyormuş. Fakat resimde gördüğünüz makina, enjeksiyon sistemi ile çalıştığından, içerisinde ki demirin filtre içine girip tütünü ittirmesi ile dolum yaptığından dolayı sigarayı eksiksiz, boşluksuz doldurma kabiliyetine sahipmiş. Fiyatı 1 aylık sigara masrafı bile değil. Ortalama 269 TL fiyatı var..

 

Bu ürünü kullananlar var mı? Yorumlarınız neler?

Beğendin mi? Paylaş:
Facebook ile paylaş… Twitter ile paylaş…

İnternetten para kazanma: sigara sarma makinası ile tütün sarıp para kazanın için 2 Yorum

  1. 1 Mahsun  / 14:19 on Aralık 30th, 2016:

    Oldukça pratik bir tütün sarma makinesine benziyor. Saatte kaç sigara sarabiliyor bilginiz var mı?

  2. 2 erol  / 17:37 on Ocak 20th, 2017:

    saatte ortalama 300 adet sarmaktadır.

Fikrinizi Belirtin

© Tüm Hakları Saklıdır - sigara sarma makinası